Liceum Ogólnokształcące w Siewierzu

 


Jakie klasy ?

Lista uczniów w poszczególnych klasach wraz z wychowawcami
2003/2004

I „a”

mgr Edyta Mantykiewicz

1. Bogusz Dagmara
2. Ciuk Marta
3. Dworaczek Izabela
4. Dyduch Agata
5. Gajda Monika
6. Janeczek Magdalena
7. Kijanka Magdalena
8. Kocot Marcin
9. Korek Anna
10. Kubańska Kamila
11. Lis Paweł
12. Łabuś Katarzyna
13. Machura Ewelina
14. Madej Lidia
15. Magierowska Izabela
16. Myrta Paweł
17. Nowacka Magdalena

18. Nowak Dominika
19. Nowak Patrycja
20. Patyk Ewa
21. Plech Agnieszka
22. Płoszańska Urszula
23. Podlejski Bartosz
24. Skorek Estera
25. Sobisz Artur
26. Sołtysik Sylwia
27. Urbańczyk Karolina
28. Zimny Grzegorz
29. Ziółkowski Piotr
30. Żak Mariusz
31. Karwaczyńska Sylwia
32. Kordys Marta
33. Sitko Sławomir

I „b”

mgr Zbigniew Kozak

1. Czyżewski Damian
2. Figiel Mateusz
3. Gawron Katarzyna
4. Hetmańczyk Kamil
5. Hętkowski Jacek
6. Jakóbczyk Wojciech
7. Jakubczyk Damian
8. Kieras Michał
9. Knapik Natalia
10. Kocot Katarzyna
11. Krawczyk Alan
12. Kubisa Mateusz
13. Machura Katarzyna
14. Majeranek Marcin
15. Mamak Konrad
16. Matyja Anna
17. Matyja Piotr
18. Molenda Tomasz

19. Musiał Emilia
20. Nawrot Paulina
21. Nowak Bartosz
22. Nowak Ewelina
23. Okularczyk Przemysław
24. Patyk Tomasz
25. Pepliński Grzegorz
26. Pocztowski Łukasz
27. Sobczyk Renata
28. Tomczyk Tomasz
29. Warda Tomasz
30. Wieczorek Adrian
31. Wyszyńska Katarzyna
32. Zawadzki Bartosz
33. Zimny Dominika
34. Żakowska Justyna
35. Grzesik Piotr

II „a”

Mgr Małgorzata Mazur

1. Bańka Monika
2. Chabiński Kamil
3. Chała Ewelina
4. Grodek Daria
5. Hamerlik Paweł
6. Kowacz Łukasz
7.
Kozerski Paweł
8.
Lasocka Marta
9.
Machura Kamil
10.
Maltazar Przemysław
11.
Nawrot Aneta
12.
Nawrot Izabela
13.
Niewielska Milena
14.
Nojman Ewelina
15.
Okularczyk Grzegorz
16.
Olawa Mateusz

17.Oleksiak Ewelina
18.
Ożóg Magdalena
19.
Sieja Łukasz
20.
Skalski Piotr
21.
Socha Maciej
22.
Suliński Kamil
23.
Szura Paulina
24.
Ścibska Aleksandra
25.
Ściślicka Katarzyna
26.
Temborowski Mateusz
27.
Tomala Karolina
28.
Włochowicz Sergiusz
29.
Woźniak Agnieszka
30.
Wylon Mariusz
31.
Wypiór Magdalena
32.
Żurek Karol

II „b”

mgr Witold Urbańczyk

1. Bajan Jacek
2.
Będkowski Bartłomiej
3.
Błaszczyk Maria
4.
Brzozowski Mariusz
5.
Dyszy Paweł
6.
Dyszy Tomasz
7.
Fortuna Kamil
8.
Gawełek Wojciech
9.
Hyska Anna
10.
Katolik Dariusz
11.
Kocot Anna
12.
Kocot Julia
13.
Koronowicz Małgorzata
14.
Las Mariusz
15.
Laskowski Grzegorz

16. Łukasik Przemysław
17.
Małota Marcin
18.
Michalska Sylwia
19.
Nowak Marlena
20.
Nowak Paulina
21.
Nowak Tomasz
22.
Paliga Magdalena
23.
Pośpiech Milena
24.
Rataj Krystian
25.
Sońta Katarzyna
26.
Sroka Przemysław
27.
Tomczyk Agnieszka
28.
Zimniak Adrian
29.
Żak Daria

IV „a”

mgr Teresa Machura

1. Duda Wojciech
2.
Gajek Katarzyna
3.
Gola Aneta
4.
Grzesik Magdalena
5.
Gwoździewicz Paulina
6.
Hętkowska Małgorzata
7.
Janas Kamil
8.
Kosteczka Ewelina
9.
Machura Mariusz
10.
Machura Marta
11.
Matyja Marta
12.
Mizerska Agata
13.
Nowak Bartosz

14. Nowak Monika
15. Olszewska Monika
16. Osowska Anna
17. Patyk Grzegorz
18. Pieszyńska Magdalena
19. Pyrzyk Paulina
20.Sowa Karolina
21.
Sroka Paulina
22.
Ślęzak Justyna
23.
Terentowicz Paulina
24.
Węglarz Justyna
25.
Wierzba Piotr
26.
Zaręba Miłosz

IV „b”

mgr Renata Łukasik

1. Adamczyk Piotr
2.
Bryda Damian
3.
Chwastek Piotr
4.
Fila Piotr
5.
Gorczyca Marta
6.
Gwoździewicz Mariusz
7.
Jurczyk Krzysztof
8.
Korusiewicz Katarzyna
9.
Kubik Marcin
10.
Łukasik Jakub
11.
Madej Piotr
12.
Małota Paweł

13. Margas Artur
14.
Matyja Marek
15.
Ortyl Przemysław
16.
Pawełczyk Katarzyna
16.
Romaniak Maria
17.
Sarwa Grzegorz
18.
Tomala Małgorzata
19.
Tomala Szczepan
20.
Warda Mateusz
21.
Widera Katarzyna
22.
Zimny Przemysław

IV „c”

dr Dariusz Markiewicz

1. Biderman Grzegorz
2.
Bogusławska Dagmara
3.
Brych Marta
4.
Dydak Angelika
5.
Dyrda Magdalena
6.
Gnacik Klaudia
7.
Gruszka Izabela
8.
Hrybik Maciej
9.
Kańtoch Anna
10.
Kowalczyk Aldona
11.
Krawczyk Katarzyna
12.
Kyrcz Joanna
13.
Landecka Roksana
14.
Leński Adrian
15.
Małota Ilona
16.
Michalski Arkadiusz
17.
Morel Ewelina
18.
Okularczyk Magdalena

19. Olszewska Anna
20.
Opach Kamil
21.
Papierniak Marta
22.
Płatek Ewelina
23.
Porębska Paulina
24.
Przybyłowicz Sylwia
25.
Rzepecka Patrycja
26.
Sobczyk Katarzyna
27.
Sobiszek Jolanta
28.
Stal Ewa
29.
Świerczyńska Agnieszka
30.
Wieczorek Malwina
31.
Wilk Malwina
32.
Wydymańska Monika
32.
Wylon Roksana
33.
Zawadzka Aniela
34.
Zawiązalec Damian
35.
Żmuda Mariola

IV „d”

mgr Celina Janas

1. Bogusławski Mateusz
2. Bubel Monika
3. Bujny Karol
4. Gawełek Łukasz
5. Janeczek Karolina
6. Karbownik Paweł
7. Kieras Brygida
8. Kowacz Sylwia
9. Kurzeja Justyna
10. Małota Bartłomiej
11. Marchlik Justyna
12. Matyja Marta
13. Michalska Justyna
14. Michalska Katarzyna
15. Nowak Izabela
16. Pałka Roksana
17. Paryż Ewa
18. Pośpiech Katarzyna
19. Tasak Stanisława
20. Walo Michał
21. Woszczyk-Pluta Izabela
22. Żak Patrycja

Technikum Handlowe dla dorosłych

mgr Barbara Bochenek

1. Bajor Tomasz
2. Biernacka Lidia
3. Buczyński Piotr
4. Chruśniak Dagmara
5. Drzewiecka Izabela
6. Gawron Łukasz
7. Jakóbczyk Barbara
8. Kieras Piotr
9. Kocot Michał
10. Kowalska Magdalena
11. Kubik Paweł
12. Merta Ewelina
13. Nowak Jarosława
14. Popczyk Anna
15. Pośpiech Grzegorz
16. Pyrzyk Teresa
17. Turek Beata
18. Wolach Marzena
19. Wieczorek Rafał
20. Wylon Beata
21. Zaława Anna
22. Zrałek Paulina
23. Płazak Beata
24. Myrta Małgorzata

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

mgr inż. Zofia Kowalska

1. Baran Ilona
2. Bińkowski Marek
3. Brzezińska Beata
4. Bzdura Wioletta
5. Całka Grzegorz
6. Erbiński Rafał
7. Gierat Jacek
8. Łakomski Dariusz
9. Mańczyk Robert
10. Modzelewski Sebasatian
11. Nowak Magdalena
12. Olszynka Edyta
13. Piechota Magdalena
14. Polniak Ewelina
15. Rzepecka Magdalena
16. Serweta Damian
17. Suszyło Izabela
18. Suszyło Marzena
19. Śliwa Małgorzata
20. Terentowicz Agnieszka
21. Rzepecki Marcin
22. Liczbiński Tomasz
23. Masczyk Dorota
24. Maroń Grzegorz
25. Mizerski Marcin
26. Kucharczyk Przemysław
27. Bańka Anna
28. Grzesik Bożena
29. Małota Łukasz
30. Bogusz Damian
31. Gawron Ryszard
32. Bochenek Przemysław

 

 


  © 2003 Liceum Ogólnokształcące w Siewierzu R.MiE.M.